Jste blázen do diet?

5. března 2008 v 21:42 | Majuška ♥ |  Hubnutí
Ukradeno: be-thin
Dnes je moderním trendem, že každá žena i dívka drží čas od času nějakou dietu. Myslíte si, že je to nutnost?

Tlak společnosti
Před tím, než vůbec začnete držet nějakou dietu, měla byste racionálně zvážit, zda ji opravdu potřebujete. Dnešní svět je plný anorektických modelek, jejichž fotografie v časopisech dávno nejsou jejich fotografiemi. Počítačové úpravy dokážou zázraky. Proto i tolik nemocí jako je bulimie a anorexie. Jen kvůli jakémusi nesmyslnému měřítku společenského oka. V baroku byste s takovou postavou neobstála. Nenapadlo vás někdy, že muži mají raději ženy, které je lidově řečeno, za co chytit?
Diety versus jo-jo
Každá dieta, kterou držíte, se dříve či později obrátí v jo-jo efekt. Začnete přibírat, jen se podíváte na čokoládovou tyčinku. Pokud jste opravdu obézní a chcete trvale zhubnout, je nutná změna životního stylu a celého jídelníčku. A bez pohybu si ani neškrtnete. Nejlepším řešením pro trvalé hubnutí je konzultace s dietologem. Ve speciálních klinikách vám poradí, jakým způsobem postupovat při ztrátě nadváhy.
Co takhle se na to vykašlat?
Nemyslela jste někdy na to, že žijete ve zbytečně velkém přepychu a jediné, co vás spasí, je přestat jíst? Vybíráte si z lahůdek a nejlepších pokrmů, které bývají většinou nejtučnější, a vlastně by vám pomohlo, jen se trochu uskromnit? Dieta je takový hloupý výmysl druhé poloviny dvacátého století. Lidé začali mít všeho přebytek, přestali se hýbat a jen se cpali. Cpali a cpali, stejně jako dnes. A proto všechny držíme dietu! Co je to vlastně za nesmysl? Nejúčinnějším způsobem, jak zhubnout, je prostě stop přejídání a »žraní«!
Není někdy lepší říci si, že prostě taková jste? Máte větší zadek, bříško a velká prsa! No a? Jste to prostě vy! Originální a ojedinělá lidská bytost, která nemá zapotřebí napodobovat hollywoodskou modelku. Nemyslíte někdy na to, jak jsou diety zbytečné a neúčinné?
Také pořád držíte jen diety?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama